Odświeżacze powietrza

Asortyment naszej drogerii internetowej jest bardzo zróżnicowany, dlatego w ofercie znaleźć można nie tylko środki czystości, ale też płyny do prania czy odświeżacze powietrza. Są to produkty, które najczęściej lądują w naszych koszykach zakupowych, a ich wybór zdeterminowany jest rodzajem zapachu.

Czystość w domu wyczuwalna w powietrzu

Dbanie o własny kąt to priorytet dla wszystkich osób, które lubią porządek i czystość. Odświeżacze powietrza Glade to jedne z ważniejszych i podstawowych elementów wyposażenia toalet, biurowców, a także prywatnych mieszkań i domów jednorodzinnych. Środek ten pozwala neutralizować nieprzyjemne zapachy, które przy dużym użytkowaniu niestety są uciążliwym i częstym problemem. Szeroka gama zapachów sprawia, że każdy klient jest w stanie dobrać zapach do danego typu pomieszczenia. Jedni wybiorą orzeźwiające nuty, a inni delikatne i subtelne.

Nasze odświeżacze powietrza Glade dostępne są nie tylko w formie aerozolu do rozpylania, ale też w formie kostek żelowych czy zawieszek zapachowych. Do najpopularniejszych zapachów tego typu produktów z pewnością można zaliczyć kwiaty konwalii, cytrusy, kaszmir czy aromat świeżego prania. Szeroki wybór produktów w naszej drogerii internetowej umożliwia skompletowanie całej kolekcji odświeżaczy powietrza, pozwalających na zastosowanie ich w całym domu czy biurze. Należy jednak pamiętać, by nie zostawiać tego typu aerozoli i produktów żelowych w miejscach łatwo dostępnych dla dzieci, bowiem składniki w nich zawarte są mogą być niebezpieczne dla zdrowia.

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników

Wyświetlanie 1–12 z 18 wyników